Ортодонтія


ОртопедіяПрофілактику, діагностику і лікування зубощелепних деформацій здійснює лікар-ортодонт.

В ортодонтичній стоматології ми використовуємо найсучасніші методи лікування патології положення зубів, зубних рядів, а також прикуса у дітей і дорослих. Проводимо підготовку до протезування у складних випадках сучасними ортодонтичними методами, використовуємо сучасні знімні та незнімні конструкції (брекети). Займаємося профілактикою зубощелепних деформацій як у дітей так і у дорослих за допомогою функціональних трейнерів.

Щоб уникнути дискомфорту, що може виникнути під час застосування брекет-системи, спеціалісти зуботехнічної лабораторії виготовляють лікувальний апарат саме для Вас, враховуючи індивідуальну форму та розмір щелеп і положення зубів.

Результатом правильно проведеного курсу ортодонтичного лікування є рівний зубний ряд. Ви можете посміхатися не соромлячись своїх зубів.


 

Рентгендіагностика

РентгендіагностикаСучасна стоматологія давно не обходиться без рентгенологічних досліджень.

Якісне лікування та діагностика потребують присутності у стоматологічних віділеннях сучасних рентгенологічних установок.

Основна мета стоматологічної рентгенології — отримання діагностики прийнятного зображення при мінімальному рівні опромінення пацієнта.

Рентген-кабінет нашої клініки представлений таким рентгенологічним обладнанням:

 • РентгенРадіовізіограф „TROFI” (Франція) з високими діагностичними та функціональними можливостями. Працюючи зі знімками, лікар отримує повне уявлення про стан кожного зуба, який цікавить, його кореня, має можливість виявити приховані вогнища карієсу, і, що найголовніше, контролювати якість своєї роботи при проходженні каналів зуба.
 • РентгендіагностикаОртопантомограф з цефалостатом „VERAVIEWEPOKS” японської компанії „MORITA” дає можливість отримувати якісні панорамні знімки, що забезпечує отримання томограм (поперечних зрізів) будь-якого відділу верхньої та нижньої щелепи і має високу діагностичну цінність при проведенні дентальної імплантації, адже дає змогу оцінити стан та об’єм кісткової тканини, анатомічні особливості розташування верхньощелепної пазухи й нижньощнелепного каналу, визначити місце встановлення та кількість передбачуваних імплантантів.

Насьогодні не існує більш інформативної та більш безпечної з точки зору променевого навантаження методики дослідження.

 

 

 

 


Подкатегории

 • Терапія
 • Ортопедія

  Ортопедичне відділення — займається наданням ортопедичної (зубопротезної) допомоги стоматологічним хворим. Повне анатомічне, функціональне, естетичне відтворення зубів, та зубних рядів.

  Лікар-ортопед повинен бачити свою роботу ще до початку протезування. Важливу роль при цьому відіграє можливість отримати комплексне лікування, тому тісна співпраця терапевта, ортодонта, хірурга, парадонтолога надає можливість повного об’єму стоматологічної допомоги кожному пацієнту.

  Велике значення має як найширший спектр сучасних матеріалів, інструментів і обладнання, так і високий рівень діагностики клініки; але щоб пацієнт залишився задоволений процесом та результатом лікування, недостатньо лише найновітнішого обладнання, найсучасніших стоматологічних матеріалів, — потрібен висококваліфікований персонал.

  У повноцінному ортопедичному лікуванні надзвичайну роль відіграє тісна співпраця лікаря-ортодонта та зубного техніка, а також наявність зуботехнічної лабораторії і ливарні.

  Використання нами в роботі сплавів, керамічних масс, композитних матеріалів, термопластів, пластмас ведучих стоматологічних компаній світу (Ivoclar, Bredent, 3 M, SUDIMPLANT та інші), дозволяє задовольнити наших пацієнтів, як ціною так і якістю протезних робіт, що в наш час доволі актуально. На сьогоднішній день є актуальними проблеми артикуляції та аклюзії які ми вирішуємо за допомогою найсучаснішої артикуляційної системи STRATOS-2000.

  Після кожного протезування пацієнт отримує рекомендації лікаря щодо догляду за ортопедичною конструкцією. Це дозволяє пацієнту уникати багатьох проблем і питань. Пацієнта вчать правильному догляду та підбирають засоби особистої гігієни, проводять контрольні огляди. Ми використовуємо велику кількість новітніх технологій але надаємо перевагу перевіреним та тим, що добре себе зарекомендували. 

  Пацієнти можуть отримати наступні види ортопедичної допомоги:

  Знімне протезування
  Незнімне протезування


   

 • Імплантація та хірургія

  Імплантація та хірургіяХірургічне відділення складається з предопераційної та двох кабінетів — оглядового та операційного. Кабінети облаштовані сучасним обладнанням та інструментарієм.

  Всі хірургічні втручання проводяться під адекватним місцевим знеболенням з використанням сучасних анестетиків (знеболюючих).

  В нашій клініці проводяться майже всі амбулаторні хірургічні втручання в щелепно-лицевій ділянці.