Зуботехнічна лабораторія

 Зуботехнічна лабораторіяЗуботехнічна лабораторія стоматологічної клініки „МЕДГАРАНТ„ виконує всі види робіт, які існують в стоматології — від штамповано-паяних конструкцій, до дуже популярних на сьогоднішній день, так званих, гнучких протезів з поліпропілену(термопласту).

Використання новітніх технологій і матеріалів, а також багаторічний досвід роботи зубних техніків, які працюють в лабораторії, дає можливість гарантувати якість нашої роботи на високому рівні.

У роботі ми використовуємо найкраще на сьогоднішній день обладнання виробництва Німеччини та найсучасніші матеріали, якість яких підтверджена провідними фахівцями Європи.

Завдяки можливості виконувати всі технічні роботи безпосередньо на місці, а також, завдяки професійності спеціалістів лабораторіі, строки виконання замовлення значно скорочуються, а якість ортопедичних робіт зростає.

Зуботехнічна лабораторія виготовляє:

Зуботехнічна лабораторія

 • Металокерамічні протези
 • Безметалеві керамічні протези
 • Бюгельні протези
 • Керамічні протези на титані
 • Керамічні протези на дорогоцінних сплавах
 • Знімні пластинкові протези
 • Вкладки
 • Вініри

Зуботехнічна лабораторія

 

Завдяки власній ливарній лабораторії, і, маючи ліцензію на роботу зі сплавами з високим вмістом золота, ми маємо можливість використовувати всі види металів, які застосовуються на сьогоднішній день у стоматологіі (кобальто-хромові сплави,титан, сплави з високим вмістом золота).

На сьогоднішній день великі переваги щодо застосування акрилових протезів та металевих каркасів бюгельних протезів мають протези та каркаси бюгельних протезів, виготовлені з біо-сумісного матеріалу поліпропілен. Він не викликає алергічної реакціі у пациєнтів, має більш естетичний вигляд в ротовій порожнині, що дає змогу пацієнту краще звикнути до протезів.

Зуботехнічна лабораторія

 


Каркаси протезів виготовляються з різноманітних матеріалів, серед яких є золото-платиновий сплав, титан, хромокобальтовий сплав, поліпропілен ( сплави до яких входить нікель, в клініці не використовуються).

Широко використовуємо виготовлення комбінованих литих вкладок з різних матеріалів (благородних та напівблагородних сплавів, титановий та кобальто-хромовий сплави).

Перевагами керамічних та композитних вінірів, безметалевих коронок та вкладок є мінімальна препаровка поверхні та отримання високого естетичного результату.

Усі сплави ліцензовані, а їх вибір дозволяє проводити лікування чітко за показаннями.

Ми гарантуємо: Зуботехнічна лабораторія
 • Високу якість робіт;
 • Помірні ціни;
 • Короткі строки виконання замовлення.

Якщо ви бажаєте докладніше ознайомитись з нашими можливостями або у вас є бажання співпрацювати з нами, завітайте на сторінку контактної інформації.

Послуги

РентгендіагностикаСучасна стоматологія давно не обходиться без рентгенологічних досліджень.

Якісне лікування та діагностика потребують присутності у стоматологічних віділеннях сучасних рентгенологічних установок.

Основна мета стоматологічної рентгенології — отримання діагностики прийнятного зображення при мінімальному рівні опромінення пацієнта.

Рентген-кабінет нашої клініки представлений таким рентгенологічним обладнанням:
 • Радіовізіограф „TROFI” (Франція) з високими діагностичними та функціональними можливостями. Працюючи зі знімками, лікар отримує повне уявлення про стан кожного зуба, який цікавить, його кореня, має можливість виявити приховані вогнища карієсу, і, що найголовніше, контролювати якість своєї роботи при проходженні каналів зуба.
 • Ортопантомограф з цефалостатом „VERAVIEWEPOKS” японської компанії „MORITA” дає можливість отримувати якісні панорамні знімки, що забезпечує отримання томограм (поперечних зрізів) будь-якого відділу верхньої та нижньої щелепи і має високу діагностичну цінність при проведенні дентальної імплантації, адже дає змогу оцінити стан та об’єм кісткової тканини, анатомічні особливості розташування верхньощелепної пазухи й нижньощнелепного каналу, визначити місце встановлення та кількість передбачуваних імплантантів.
РентгенНасьогодні не існує більш інформативної та більш безпечної з точки зору променевого навантаження методики дослідження.

Терапія

Профілактичні заходиПринцип роботи лікарів клініки „Медгарант” — профілактична спрямованість, а при лікуванні захворювань, що виникли — комплексний підхід із застосуванням сучасних досягнень в стоматології, професійних знань та майстерності.

Профілактика захворювань тканин пародонту та твердих тканин зубів здійснюється шляхом проведення професійної гігієни (зняття зубних відкладень) з використанням сучасної апаратури та визначенням кількості відвідувань, необхідних протягом року, навчання пацієнта індивідуальній гігієні, роз’яснення проблемних моментів, підбір засобів гігієни та їхнє правильне застосування.

Для профілактики карієсу в клініці використовують великий арсенал фторвмісних препаратів (емаль герметизуючий ліквід при глибокому фторуванні, фторвмісні лаки, гелі, масла та інші).

Герметизація фісур зубів (природні заглиблення), як метод профілактики карієсу в період змінного прикусу у підлітків, так і у дорослих пацієнтів з використанням фотополімерних матеріалів, склоіономірних цементів, що містять фтор.

Необхідно звернути увагу на те, що професійна гігієна стає невід’ємною процедурою сучасної людини, що в західноєвропейському суспільстві є нормою.

 

Клініка

Клініка «Медгарант» надає весь спектр стоматологічних послуг:

 • Консультації
 • Комп’ютерна рентгенодіагностика
 • Безболісне лікування будь-якої степені складності
 • Протезування
 • Імплантація
 • Косметичні процедури
 • Спостереження після лікування

Досвід та кваліфікація наших спеціалістів у поєднанні з найкращим новітнім обладнаням, технологіями та матеріалами дають змогу допомогти навіть у найскладніших випадках.

Подкатегории