Ортопедія


Ортопедичне відділення — займається наданням ортопедичної (зубопротезної) допомоги стоматологічним хворим. Повне анатомічне, функціональне, естетичне відтворення зубів, та зубних рядів.

Лікар-ортопед повинен бачити свою роботу ще до початку протезування. Важливу роль при цьому відіграє можливість отримати комплексне лікування, тому тісна співпраця терапевта, ортодонта, хірурга, парадонтолога надає можливість повного об’єму стоматологічної допомоги кожному пацієнту.

Велике значення має як найширший спектр сучасних матеріалів, інструментів і обладнання, так і високий рівень діагностики клініки; але щоб пацієнт залишився задоволений процесом та результатом лікування, недостатньо лише найновітнішого обладнання, найсучасніших стоматологічних матеріалів, — потрібен висококваліфікований персонал.

У повноцінному ортопедичному лікуванні надзвичайну роль відіграє тісна співпраця лікаря-ортодонта та зубного техніка, а також наявність зуботехнічної лабораторії і ливарні.

Використання нами в роботі сплавів, керамічних масс, композитних матеріалів, термопластів, пластмас ведучих стоматологічних компаній світу (Ivoclar, Bredent, 3 M, SUDIMPLANT та інші), дозволяє задовольнити наших пацієнтів, як ціною так і якістю протезних робіт, що в наш час доволі актуально. На сьогоднішній день є актуальними проблеми артикуляції та аклюзії які ми вирішуємо за допомогою найсучаснішої артикуляційної системи STRATOS-2000.

Після кожного протезування пацієнт отримує рекомендації лікаря щодо догляду за ортопедичною конструкцією. Це дозволяє пацієнту уникати багатьох проблем і питань. Пацієнта вчать правильному догляду та підбирають засоби особистої гігієни, проводять контрольні огляди. Ми використовуємо велику кількість новітніх технологій але надаємо перевагу перевіреним та тим, що добре себе зарекомендували. 

Пацієнти можуть отримати наступні види ортопедичної допомоги:

Знімне протезування
Незнімне протезування


 

Незнімне протезування


  • незнімні протези на імплантатах (останнє слово в сучасному протезуванні, що дозволяє досягти високого естетичного рівня та комфорту) ;
  • адгезивні мостовидні протези (виготовляються з композитного матеріалу, кераміки, пластмаси, поліпропілену — (потребують препаровки сусідніх зубів);
  • керамічні та композитні вініри, безметалеві коронки та вкладки (їх перевагою є мінімальна препаровка поверхні та отримання високого естетичного результату);
  • металокерамічні коронки та мостовидні протези з сучасної напівсинтетичної та натуральної керамічної маси);
  • з’ємні та нез’ємні конструкції (з термопласту, поліпропілену, біодентопласту);
  • широко використовуємо виготовлення комбінованих литих вкладок з різних матеріалів (благородних та напівблагородних сплавів, титановий та кобальто-хромовий сплави).

Незнімне протезуванняКаркаси протезів виготовляються з різноманітних матеріалів, серед яких є золото-платиновий сплав, титан, хромокобальтовий сплав, поліпропілен (сплави до яких входить нікель, в клініці не використовуються). Усі сплави ліцензовані, а їх вибір дозволяє проводити лікування чітко за показаннями.


 

 

Знімне протезування


  • бюгельні протези (виготовляються на основі литої дуги) ;
  • знімні протези на імплантатах;
  • знімні протези з телескопічною фіксацією.

Усі ці протези на відміну від часткових знімних пластикових протезів є більш функціональними й естетичними. Вони добре фіксуються. Ці протези дозволяють рівномірно розподіляти жувальне навантаження, значно скоротити період звикання, вони естетично досконалі.