Лікування пародонту

ПародонтПричини виникнення захворювань тканин пародонту (ясен) різноманітні. Вони залежать як від загального стану організму, так і локальних причин безпосередньо в порожнині рота (нехтування особистої гігієни, відсутність професіональних профілактичних заходів).

На сьогоднішній день захворювання ясен виникають достатньо в ранньому віці, а після 40 років практично виявляються в тій або іншій ступенях у всіх людей. Ось чому роль профілактики та власної гігієни такі важливі для попередження захворювань ясен.

Завдання лікарів клініки „МЕДГАРАНТ” — своєчасно виявити та усунути причини, які можуть привести до захворювання ясен, а при виникненні захворювання — використуючи весь арсенал знань, досягнути успіху в лікуванні. При цьому лікарі-терапевти використовують комплексний підхід з участю лікарів-хірургів, лікарів-ортопедів та лікарів-стоматологів інших спеціальностей; є можливість бактеріологічних обстежень.

Нашими спеціалістами проводяться: клінічне обстеження, професійна гігієна, усунення нависаючих країв пломб, вибіркове шліфування перенавантажених зубів, ліквідація очагів хронічної інфекції, відновлення анатомічної цілістності зубів та зубного ряду. Проводиться шинування зубів з використанням РИБОНД-системи (скловолоконна смужка та фотополімерний композит).

VEKTOR-терапія В клініці для лікування захворювань тканин пародонту застосовується новітній апарат VEKTOR-терапії. Певним чином , це — унікальний метод. При його використанні можна досягнути стабільних результатів та уникнути хірургічного втручання навіть при великій ступені рухомості зубів та глибоких патологічних зубодесневих кишень.

VEKTOR–терапія — відносно безболісна процедура, яка дозволяє направлено обробити всю поверхню оголеного кореня зуба і патологічної зубодесневої кишені за допомогою ультразвуку та полірувальної субстанції.

При цьому усувається біологічна плівка та досягається абсолютно гладка поверхня кореня, що являється основною умовою успіху при лікуванні захворювань тканин пародонту.

Хірургами-стоматологами при необхідності проводиться відкритий кюретаж, усунення кісткових кишень з використанням штучної кісткової тканини з послідовною пластикою ясен.

Відбілювання зубів

Обладнання Для досягнення максимально косметичного результату використовуються методи професійного відбілювання зубів. В клініці проводиться зовнішне тотальне відбілювання так і внутрішньоканальне відбілювання окремих зубів, які змінили свій колір в результаті лікування ускладненого карієсу.

 

 

 

 


Лікування періодонтиту

ПеріодонтитПеріодонтит — це запалення періодонту (тканин, які оточують корінь зуба).

Лікування гострого періодонтиту заключається в механічній та медикаментозній обробці каналу, створення шляхів для відтоку продуктів запалення і відрізняється від лікування пульпіту додатковим відвідуванням та пломбуванням каналу після усунення запалення в періодонті.

При хронічному периодонтиті, як правило, виникають гранулеми та кісти (дефект кісток щелепи).

Лікування хронічного періодонтиту передбачає проходження кореневого каналу (при необхідності — розпломбування) та обробку тканин періодонту медикаментозними засобами. 

В недалекому минулому такі зуби часто видалялись або використовувалось оперативне втручання. На сьогодні завдяки сучасному інструментарію та апаратурі їх з успіхом вдається лікувати.

Для розпломбування та проходження важкодоступних каналів в клініці використовують спеціальний інструментарій та медикаменти. Все це проводиться під контролем радіовізіографа. Також для впливу на запалення важкодоступних каналів використовують метод депофорезу іонів міді та кальцію.

Успіхом лікування хронічного періодонтиту являється абсолютна стерильність кореневого каналу та якісне його пломбування.

В клініці „Медгарант” успішно вирішують проблему лікування хронічного періодонтиту.
Лікування пульпіту

ПульпітПульпіт — це запалення нерва зуба. Часто запалення нерва є наслідком руйнування зуба каріозним процесом. 

Лікування пульпіту полягає у видаленні запаленого нерва та пломбування каналу кореня зуба. Видалення нерва зуба проводиться з використанням знеболюючих сучасних препаратів. Якісне пломбування кореневого каналу визначає механічна та медикаментозна обробка.

В нашій клініці для обробки каналів коренів зубів використовують сучасний ендодонтичний інструментарій з нікель-титанових сплавів, сучасну діагностичну апаратуру (апекслокатор, комп’ютерний візіограф), антисептичні засоби, що дозволяють досягти стерильності каналів коренів зубів.

Ендодонтичний інструментарій та пломбувальні матеріали, які використовуються у клініці для пломбування каналів коренів зуба, виготовлені ведучими фірмами Швейцарії, Німеччини та Франції.
Лікування некаріозних уражень

Лікування некаріозних ураженьЛікування некаріозних уражень зубів таких, як гіпоплазія емалі, флюороз (деструктивна форма) усувається шляхом пломбування, реставрацією сучасними пломбувальними матеріалами, вінірами.

Лікування патологічного стирання потребує комбінованого підходу до лікування — протезування та реставрація. Вищевказані дефекти часто супроводжуються підвищеною чутливістю зубів.

Для усунення підвищеної чутливості зубів, крім пломбування використовують препарати, що містять фтор.

Багаторічний досвід роботи лікарів клініки дозволяє успішно вирішувати і цю проблему.

 

 

 


Лікування карієсу

Лікування карієсу

Лікування карієсу полягає в тому, щоб усунути дефект, що виник, шляхом відновлення коронкової частини зуба пломбувальним матеріалом. Поняття „пломба” включає в себе постановку спеціальної ізолюючої прокладки та самого пломбувального матеріалу.

При глибокому карієсі використовується лікувальна прокладка, яка містить гідроокис кальцію, що є профілактикою ускладнень карієсу, тобто запалення зубного нерва.

В клініці лікування зубів проводиться з використанням сучасних знеболюючих засобів, карпульних шприців, одноразових карпул з анестетиком та одноразових голок. 

В залежності від ступеня руйнування зуба та можливостей пацієнта використовують широкий спектр пломбувальних матеріалів: композитні пломбувальні матеріали хімічного затвердіння та фотополімерні композити, склоіономірні цементи та інші.

Використання мікрогібридних фотополімерних композитів, виготовлених по нанатехнології, дозволяє відновити зуб з високим ступенем косметичного та функціонального ефекту.

Лікарі клініки володіють методикою художньої реставрації зубів, що дозволяє у багатьох випадках уникнути протезування зубів коронками.

Лікування карієсу

Відновлення анатомічної форми зуба в залежності від величини дефекту передбачає використання анкерних штифтів з титану, керамічних та скловолоконних штифтів, керамічних вкладок та скловолоконної стрічки. Це дозволяє відновленному зубу витримувати звичайні жувальні навантаження, характерні для здорових зубів. 

Все це успішно використовується в нашій клініці.

 

 

 


Профілактичні заходи

Профілактичні заходиПринцип роботи лікарів клініки „Медгарант” — профілактична спрямованість, а при лікуванні захворювань, що виникли — комплексний підхід із застосуванням сучасних досягнень в стоматології, професійних знань та майстерності.

Профілактика захворювань тканин пародонту та твердих тканин зубів здійснюється шляхом проведення професійної гігієни (зняття зубних відкладень) з використанням сучасної апаратури та визначенням кількості відвідувань, необхідних протягом року, навчання пацієнта індивідуальній гігієні, роз’яснення проблемних моментів, підбір засобів гігієни та їхнє правильне застосування.

Для профілактики карієсу в клініці використовують великий арсенал фторвмісних препаратів (емаль герметизуючий ліквід при глибокому фторуванні, фторвмісні лаки, гелі, масла та інші).

Герметизація фісур зубів (природні заглиблення), як метод профілактики карієсу в період змінного прикусу у підлітків, так і у дорослих пацієнтів з використанням фотополімерних матеріалів, склоіономірних цементів, що містять фтор.

Необхідно звернути увагу на те, що професійна гігієна стає невід’ємною процедурою сучасної людини, що в західноєвропейському суспільстві є нормою.