Персонал

Персонал

У клініці „Медгарант” працюють лише висококваліфіковані спеціалісти. Вони знаються не тільки на традиційних підходах лікування зубів, але й володіють найсучаснішими методиками та технологіями.

До Ваших послуг стоматологи – терапевти, хірурги, імплантологи, ортодонти, пародонтолог, гігієніст.
Майже всі спеціалісти вищої категорії, які постійно вдосконалюють свою майстерність, проходячи стажування в країнах Європи.

Наші лікарі неодноразово відзначалися нагородами та брали участь у спеціалізованих конференціях і семінарах.
Досвід наших спеціалістів — запорука швидкої та якісної допомоги.


Грачов Олександр Володимирович
Головний лікар ТОВ «Медгарант»
Стоматолог–терапевт
Лікар вищої категорії
В 1982р. закінчив медичне училище з відзнакою. В 1987р. закінчив Туркменський державний медичний інститут ім. Академіка Парабучева з відзнакою. В 1989р. закінчив ординатуру мед академії післядипломної освіти ім. Шупика. Має авторське свідоцтво на винахід в галузі терапевтичної стоматології. З 1998р. по 2001р. був головним лікарем 2-ої поліклініки Шевченківського р-ну м. Києва. З 2002р. працював в ТОВ «Медгарант» завідувачем терапевтичного відділення. З 2018 року займає посаду головного лікаря. Лікарський стаж понад 30 років.

 

 

Терапевти

Марущак Лілія Павлівна>
Завідувач терапевтичним відділенням
Стоматолог–терапевт
Лікар вищої категорії
В 1983р. закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця. Лікарський стаж понад 35 років. В ТОВ «Медгарант» працює з моменту заснування.
Андріанова Наталія Іванівна
Стоматолог–терапевт
Лікар вищої категорії
В 1981р. закінчила Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця. Лікарський стаж понад 30 років. В ТОВ «Медгарант» працює з 2005 року.
Берсенева Олена Миколаївна
Стоматолог–терапевт
Лікар вищої категорії
В 1984р. закінчила Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця. Лікарський стаж понад 35 років. В ТОВ «Медгарант» працює з моменту заснування.
Глухотько Людмила Олександрівна
Стоматолог–терапевт
Лікар вищої категорії
В 1977р. закінчила Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця. 17 років працювала в бюджетній стоматології. З 1994р. працювала в приватній клініці м. Києва. В ТОВ «Медгарант» працює з 1998р. В 2007р. присвоєно звання «Заслужений лікар України». Кожні 5 років проходить курси вдосконалення лікарів. Проходила приватні курси з сучасних методик лікування зубів. Лікарський стаж понад 35 років.
Гульдас Олександр Олександрович
Стоматолог–терапевт
Лікар вищої категорії
В 1994р. закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця. Лікарський стаж понад 20 років. В ТОВ «Медгарант» працює з 2007р.
Гуріна Юліана Миколаївна
Стоматолог–терапевт
Лікар вищої категорії
В 1994р. закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця. Лікарський стаж понад 20 років. В ТОВ «Медгарант» працює з 1996р.
Кваснік Наталія Борисівна
Стоматолог–терапевт
Лікар вищої категорії
В 1990р. закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця. Лікарський стаж понад 25 років. В ТОВ «Медгарант» працює з 2006р.
Киричук Оксана Петрівна
Стоматолог–терапевт
Лікар вищої категорії
В 1986р. закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця. Лікарський стаж понад 25 років. В ТОВ «Медгарант» працює з 2007р.
Костюченко Олена Василівна
Стоматолог–терапевт
Лікар вищої категорії
В 1998р. закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця. Лікарський стаж понад 20 років. В ТОВ «Медгарант» працює з 2014р.
Коломійцева Людмила Олександрівна
Стоматолог–терапевт
Лікар першої категорії
В 1999р. закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця. Лікарський стаж понад 20 років. В ТОВ «Медгарант» працює з 2015р.

 

 

Ортопеди

Шумейко Олександр Михайлович
Завідувач ортопедичним відділенням
Стоматолог-ортопед.
В 1978р. закінчив Полтавський медичний інститут. Працював на кафедрі Полтавського медичного інституту. Працював на кафедрі ортопедичної стоматології Київського інституту вдосконалення лікарів. Був завідувачем ортопедичним відділенням Миргородської центральної районної лікарні. Лікарський стаж понад 40 років. В ТОВ «Медгарант» працює з моменту заснування.
В’юницький Віктор Іванович
Стоматолог–ортопед
Лікар вищої категорії
В 2001р. закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця. Лікарський стаж понад 20 років. В ТОВ «Медгарант» працює з 2003р.
Карібо Дмитро Леонідович
Стоматолог–ортопед-ортодонт
Лікар вищої категорії
В 1994р. закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця. До навчання в університеті закінчив Київське медичне училище №1 і працював зубним техніком. Лікарський стаж понад 20 років. В ТОВ «Медгарант» працює з моменту заснування.
Шумейко Антон Олександрович
Стоматолог–ортопед
В 2011р. закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця. В ТОВ «Медгарант» працює з 2013р.

 

 

Хірурги

Гарляускайте Ірена Юстинасівна
Завідувач хірургічним відділенням
Стоматолог–хірург, щелепно-лицьовий хірург
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук. Доцент. В 1981р. закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця. В ТОВ «Медгарант» працює з 2000р.
Вишняк Юлія Леонідівна
Стоматолог–хірург
Лікар вищої категорії
В 1999р. закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця. Працювала на кафедрі хірургічної стоматології та лікарем в хірургічному відділенні поліклініки при НМУ. Лікарський стаж понад 20 років. В ТОВ «Медгарант» працює з 2003р. З 2012р. має спеціалізацію з дитячої стоматології.
Лялька Вячеслав Володимирович
Стоматолог–хірург
В 2008р. закінчив Донецький Національний медичний університет ім. М.Горького. В ТОВ «Медгарант» працює з 2017р.