Рентгендіагностика

РентгендіагностикаСучасна стоматологія давно не обходиться без рентгенологічних досліджень.

Якісне лікування та діагностика потребують присутності у стоматологічних віділеннях сучасних рентгенологічних установок.

Основна мета стоматологічної рентгенології — отримання діагностики прийнятного зображення при мінімальному рівні опромінення пацієнта.

Рентген-кабінет нашої клініки представлений таким рентгенологічним обладнанням:

  • РентгенРадіовізіограф „TROFI” (Франція) з високими діагностичними та функціональними можливостями. Працюючи зі знімками, лікар отримує повне уявлення про стан кожного зуба, який цікавить, його кореня, має можливість виявити приховані вогнища карієсу, і, що найголовніше, контролювати якість своєї роботи при проходженні каналів зуба.
  • РентгендіагностикаОртопантомограф з цефалостатом „VERAVIEWEPOKS” японської компанії „MORITA” дає можливість отримувати якісні панорамні знімки, що забезпечує отримання томограм (поперечних зрізів) будь-якого відділу верхньої та нижньої щелепи і має високу діагностичну цінність при проведенні дентальної імплантації, адже дає змогу оцінити стан та об’єм кісткової тканини, анатомічні особливості розташування верхньощелепної пазухи й нижньощнелепного каналу, визначити місце встановлення та кількість передбачуваних імплантантів.

Насьогодні не існує більш інформативної та більш безпечної з точки зору променевого навантаження методики дослідження.