Технології та матеріали

Обладнання

Ми використовуємо велику кількість новітніх технологій але надаємо перевагу перевіреним та тим, що добре себе зарекомендували.

Використання нами в роботі сплавів, керамічних масс, композитних матеріалів, термопластів, пластмас ведучих стоматологічних компаній світу (Ivoclar, Bredent, 3 M, SUDIMPLANT та інші), дозволяє задовільнити наших пацієнтів, як ціною так і якістю протезних робіт, що в наш час доволі актуально.

Вертор-терапия

Захворювання пародонта відносяться до групи найбільш поширених. Основними симптомами є корвоточивість, деформація, біль ясен; неприємний запах з рота, та навіть рухливість зубів, що нерідко призводить до втрати зубів. Багато хто з пацієнтів вважає, що захворювання пародонту неможливо вилікувати.

В клініці „Медгарант” для лікування захворювань тканин пародонту застосовується новітній апарат VEKTOR-терапії. Певним чином , це – унікальний метод. При його використанні можна досягнути стабільних результатів та уникнути хірургічного втручання навіть при великій ступені рухомості зубів та глибоких патологічних зубодесневих кишень.

VEKTOR–терапія — відносно безболісна процедура, яка дозволяє направлено обробити всю поверхню оголеного кореня зуба і патологічної зубодесневої кишені за допомогою ультразвуку та полірувальної субстанції (суспензії гідроокису кальцію).

При цьому усувається біологічна плівка та досягається абсолютно гладка поверхня кореня, що являється основною умовою успіху при лікуванні захворювань тканин пародонту.

Використання цього метода сприяє виліковуванню ясен на ранніх стадіях захворювання і стабілізації процесу захворювання на більш запущених стадіях, тим самим даючи змогу навіть уникнути операційного втручання.

Важливою складовою новітньої Вектор-системи є можливість одночасного проведення очищення зубів і полірування, оскільки при проведенні звичайної чистки поверхня зубів може залишатися негладкою, внаслідок чого знову формується бляшка та зубний наліт. Завдяки застосуванню Вектор-системи досягають подвійного ефекту: чиста і відполірована поверхня зубів.

Крім цього, Вектор-система ефективно застосовується для видалення навислих країв реставрацій під час обробки або реконструкції протезів і пломб. На відміну від алмазних інструментів енергія передається безпосередньо через частинки карбіду кремнію, що знаходяться у воді. Тому процедура проводиться без нагрівання, більш безпечним способом.

Будь-якому захворюванню краще запобігти ніж лікувати, тому, при появі перших ознак того чи іншого захворювання пародонта негайно звертайтеся за консультацією до спеціаліста.

Необхідною умовою якісного протезування є використання лицьової дуги.

У нашій клініці застосовують сучасну артикуляційну систему IVOCLAR – STRATOS 2000, яка була розроблена фірмою IVOCLAR VIVАDENT. Ця система дає змогу виготовляти максимально точні та зручні конструкції, які враховують усі індивідуальні анатомічні і ариткуляційні особливості кожного пацієнта.

Ортопантомограф

Ортопантомограф з цефалостатом „VERAVIEWEPOKS” японської компанії „MORITA” дає можливість отримувати якісні панорамні знімки, що забезпечує отримання томограм (поперечних зрізів) будь-якого відділу верхньої та нижньої щелепи і має високу діагностичну цінність при проведенні дентальної імплантації, адже дає змогу оцінити стан та об’єм кісткової тканини, анатомічні особливості розташування верхньощелепної пазухи й нижньощелепного каналу, визначити місце встановлення та кількість передбачуваних імплантантів.

У сучасній ливарній лабораторії клініки „Медгарант” працюють тільки висококваліфіковані спеціалісти-ливарники.

Ливарня працює на найкращому італійському обладнанні та використовує найкращі матеріали (безметалеву кераміку та сплави, які забезпечують високу якість роботи):

  • Дорогоцінні сплави
  • Кобальто-хромові сплави
  • Нікелево-хромові сплави

Приорітетом діяльності ливарної лабораторії є виробництво литва з титану та дорогоцінних металів. Вироби з цих сплавів значно відрізняються від традиційних сплавів, яки використовуються в стоматології. Литво з титану здійснюється на обладнанні і по технології, яка розроблена нашими фахівцями.

На сьогоднішній день в ортопедичній стоматології широке розповсюдження отримали металокерамічні зубні протези. Це пов’язано з кращими косметичними показниками, а також великою стійкістю до зношування кераміки та розробкою надійних керамічних матеріалів з низькою температурою нанесення на металевий каркас.

Основні ускладнення, пов’язані зі встановленням суцільнолитого металевого каркаса та якістю метала в каркасі, залежать від способу його отримання.

Постійно зростаючі вимоги до якості металокерамічного каркасу призвели до появи на ринку вакуумних ливарних установок.

Максимально позбутися змін у хімічному складі і отримувати металеві вироби високої якості дозволяє „Спосіб лиття дентальних виробів за допомогою газодинамічного удару”. (Патент UА № 42889 від 21.04.2000 р.), розроблений співпрацівниками ТОВ „Медгарант” сумісно з кафедрою ортопедичної стоматології ім. Шупика.

Спосіб можна розділити на 4 стадії:

  1. Плавка у вакуумі
  2. Заливка у вакуумі
  3. Кристалізація (аргон-вакуум)
  4. Дегазація у вакуумі

Даний спосіб реалізований в конструкції ливарної установки моделі „ИВА” (Патент України № 42890 від 10.05.2000 р.), в якій камера плавки та камера заливки розділені.

Це дало змогу регулювати всі основні технологічні параметри при виготовленні металокерамічних каркасів, а саме:

  • ступінь вакуумізації;
  • тиск аргону та його температура нагріву при заливці
  • направленість кристалізації при охолодженні
  • проведення дегазації з температурою плавлення металу у вакуумі в 100 разів нижче, ніж у керамічній печі при обжиганні кераміки.

Таким чином, металевий виріб на всіх ступенях виготовлення не контактує з атмосферою, що дозволяє отримувати метал, який відрізняється високою стабільністю хімічного складу та фізичних показників.

Працівники ливарної лабораторії постійно впроваджують нові технології у свою практику!

Ми гарантуємо:

  • Високу якість робіт;
  • Помірні ціни;
  • Короткі строки виконання замовлення.




Індукційний вакуумний ливарний апарат ИВА-П-05

Індукційний вакуумний ливарний апарат ИВА-П-05

Являє собою лабораторний пристрій для отримання високоякісного литва металевих конструкцій дентальних виробів з металів та сплавів (за винятком титану) в умовах вакууму з температурою плавлення до 1550°С.

Області застосування

Основними замовниками апарата є зуботехнічні лабораторії та ливарні стоматологічних клінік, що виготовляють виливки стоматологічного призначення.

Можливості оператора:

  • встановлювати і контролювати рівень потужності високочастотного нагріва матеріала;
  • спостерігати за процесом плавки крізь захищене спеціальною сіткою та світлофільтром оглядове вікно;
  • оперативно втручатися в хід плавки, здіснюючи мікронапуск повітря для запобігання „закипанню” матеріалу, що розплавляється;
  • контролювати ступінь вакууму в процесі плавки та литва, надмірний тиск при газодинамічному ущільненні аргоном у формі литва залитого сплаву.

Поліпропіленовий протез

На сьогоднішній день великі переваги щодо застосування акрилових протезів та металевих каркасів бюгельних протезів мають протези та каркаси бюгельних протезів, виготовлені з поліпропілену (термопласту, нейлону). Головною відмінністю таких протезів від звичайних акрилових є те, що вони не містять залишкового мономеру і є біо-сумісними. Завдяки цій властиивості поліпропілен не викликає алергічної реакціі у пацієнтів, має більш естетичний вигляд в ротовій порожнині, що дає змогу пацієнту краще звикнути до протезів.


Поліпропілен використовують для виготевлення як повних знімних протезів, так і для часткових (при втраті декількох зубів).


Переваги поліпропіленових протезів перед акриловими:
  • відсутність алергії на матеріал
  • висока еластичність і міцність матеріалу
  • максимально непомітні: напівпрозорі кольору ясен, закріплюються кламерами, яких не видно
  • легкість конструкції
  • швидка адаптація до протезу

Обладнання

Протези на телескопічних коронках є різновидом бюгельних протезів. Вони утримуються на зубі за допомогою коронки, що складається з двох частин. Перша частина  — це з’ємна металокерамічна коронка. Друга частина — металевий ковпачок з паралельними стінками (зацементований на зубі). Називається „телескопічна коронка” через те, що ці коронки складаються і щільно утримується одна на одній.

 

За тим самим принципом виготовляють і з’ємні мости. Вони потрібні у тих випадках, коли необхідно зробити великий протез, але неможливо жорстко закріпити нез’ємний міст. Телескопічні конструкції виробляють із застосуванням високоточного стоматологічного фрезера і точного литва.

 

Завдяки застосуванню телескопічних коронок для кріплення з’ємних протезів стає можливим запобігти тим основним незручностям, що виникають при застосуванні звичайних з’ємних протезів.

 

Протез на телескопічних коронках міцно утримується у роті і не сприйматься як з’ємний. При цьому його можна легко зняти для проведення ретельних гігієнічних процедур.


Переваги телескопічних конструкцій:

  • надійна фіксація
  • висока функціональність
  • максимальний естетичний результат

Крім цього, у разі втрати якого-небудь зуба, Вам не потрібно буде переробляти увесь протез заново. Достатньо буде лише модернізувати існуючий протез, з урахуванням втраченого зуба.

Обладнання 3D принтер

Подовження тривалості життя, підвищення вимог до якості життя, розвиток науки та технологій вимагають від стоматології перегляду базових стандартів надання допомоги, особливо для пацієнтів з знімними ортопедичними конструкціями. Якісна альтернатива з´явилась завдяки відкриттю Branemark феномену приживлення титану до кістки. Теоретичні підходи хірургічного втручання описані ним і стали основою сучасної імплантології (слід зазначити, що виділене вище слово курсивом недаремно: взаємодія «неживого» і «живого» є проблемою більше філосовською). В світі імплантологія вже 30 років як бурхливо розвивається. Останніх 10 років українська імплантологія надолужує, активно використовуючи накопиченні світовою імплантологічною спільнотою, вміння та знання . Як не сумно українська імплантологія не є інтелектуальним лідером, однак намагається повноцінно слідувати й швидко застосовувати перевірені часом технології.

Які технологічні можливості має клініка «Медгарант» в імплантологічному лікуванні? З новинок – це система SKYPlanX німецької фірми Bredent.

Перевагами даної системи є можливість високого рівня діагностики та планування.

Планування розстановки імплантів починають з моделювання зубів : принцип «від коронки вниз», є логічним, адже пацієнтів цікавлять не власне імпланти а зуби. Дотримання цього принципу допомагає розставити імпланти відповідно відтвореним зубам (не ставити надлишкові імпланти) в правильному напрямку.

Обладнання 3D сканер

Перший етап роботи починається у лікаря стоматолога – ортопеда з зняття відбитка. На основі отриманого відбитка зубний технік виготовляє діагностичний шаблон з змодельованими рентгенологічно видимими зубами.

Другий етап роботи – припасовка діагностичного шаблона на зубах пацієнта.

Третій етап роботи – проведенння рентгенологічного дослідження на комп´ютерному томографі в діагностичному центрі (поза межами клініки).

В результаті проведеного дослідження отримуються первинні данні, які записуються на CD – диск.

Первинні данні в программі SKYPlanX в віртуальному режимі обробляються з візуалізацією кісткової тканини, нервів, майбутніх коронок зубів, імплантів. Отриманні данні дозволяють правильно позіціонувати імпланти, уникнути травми нерву, сусідніх зубів. Отриманні данні дозволяють правильно позіціонувати імплант, уникнути травми нерву, сусідніх зубів. Результатом віртуального планування є перетворення в зуботехнічній лабораторії діагностичного шаблону на хірургічний.

Металеві циліндри шаблону своїм діаметром відповідають хірургічним свердлам, й дозволяють провести свердління відповідно віртуальній моделі. Після свердління в утворене ложе встановлюється імплант.

Таким чином, ретельна діагностика та планування з допомогою SKYPlanX дозволяє провести точну та швидку імплантацію, досягнути прогнозованого результату на першому етапі лікування.

Недостатність об´єму кістки – протипоказання до проведення імплантації. Однак збільшення об´єму кістки можливе завдяки біологічній властивість кістки до відновлення. Загалом ці технічно і теоретично складні хірургічні техніки отримали назву «кісткових пластик» . З розвитком суміжних наук: біології, хімії, фізики, тощо, зявились нові синтетичні компоненти кістки, мембрани для направленої тканьової регенерації. Результати «кісткових пластик» альвеолярного відростку покращились, вони стали більш вживаними. Слід зауважити, що найкращі результати збільшення обєму кістки дає пересадка власної кістки пацієнта, а синтетичні матеріали програють їй по основним характеристикам. Недоліками використання власної кістки є складність та травматичність її забору.

Значно зменшити травматичність забору можливо використанням п´єзохірургічних (ультразвукових) апаратів, зокрема фірми «Міктрон», яким обладнана наша операційна.

Кавітаційний ефект ультразвуку зменшує кровотечу, динамічне охолодження попереджує перегрівання кістки, ультразвукові насадки не травмують оточуючі тканини. Вказані характеристики апарату зменшують післяопераційний набряк, біль, запобігають виниканню великих гематом, роблять наслідки складного втручання для пацієнта більш комфортними та скороминучими.