Профілактичні заходи

Профілактичні заходиПринцип роботи лікарів клініки „Медгарант” — профілактична спрямованість, а при лікуванні захворювань, що виникли — комплексний підхід із застосуванням сучасних досягнень в стоматології, професійних знань та майстерності.

Профілактика захворювань тканин пародонту та твердих тканин зубів здійснюється шляхом проведення професійної гігієни (зняття зубних відкладень) з використанням сучасної апаратури та визначенням кількості відвідувань, необхідних протягом року, навчання пацієнта індивідуальній гігієні, роз’яснення проблемних моментів, підбір засобів гігієни та їхнє правильне застосування.

Для профілактики карієсу в клініці використовують великий арсенал фторвмісних препаратів (емаль герметизуючий ліквід при глибокому фторуванні, фторвмісні лаки, гелі, масла та інші).

Герметизація фісур зубів (природні заглиблення), як метод профілактики карієсу в період змінного прикусу у підлітків, так і у дорослих пацієнтів з використанням фотополімерних матеріалів, склоіономірних цементів, що містять фтор.

Необхідно звернути увагу на те, що професійна гігієна стає невід’ємною процедурою сучасної людини, що в західноєвропейському суспільстві є нормою.