Лікування карієсу

Лікування карієсу

Лікування карієсу полягає в тому, щоб усунути дефект, що виник, шляхом відновлення коронкової частини зуба пломбувальним матеріалом. Поняття „пломба” включає в себе постановку спеціальної ізолюючої прокладки та самого пломбувального матеріалу.

При глибокому карієсі використовується лікувальна прокладка, яка містить гідроокис кальцію, що є профілактикою ускладнень карієсу, тобто запалення зубного нерва.

В клініці лікування зубів проводиться з використанням сучасних знеболюючих засобів, карпульних шприців, одноразових карпул з анестетиком та одноразових голок. 

В залежності від ступеня руйнування зуба та можливостей пацієнта використовують широкий спектр пломбувальних матеріалів: композитні пломбувальні матеріали хімічного затвердіння та фотополімерні композити, склоіономірні цементи та інші.

Використання мікрогібридних фотополімерних композитів, виготовлених по нанатехнології, дозволяє відновити зуб з високим ступенем косметичного та функціонального ефекту.

Лікарі клініки володіють методикою художньої реставрації зубів, що дозволяє у багатьох випадках уникнути протезування зубів коронками.

Лікування карієсу

Відновлення анатомічної форми зуба в залежності від величини дефекту передбачає використання анкерних штифтів з титану, керамічних та скловолоконних штифтів, керамічних вкладок та скловолоконної стрічки. Це дозволяє відновленному зубу витримувати звичайні жувальні навантаження, характерні для здорових зубів. 

Все це успішно використовується в нашій клініці.