Лікування пародонту

ПародонтПричини виникнення захворювань тканин пародонту (ясен) різноманітні. Вони залежать як від загального стану організму, так і локальних причин безпосередньо в порожнині рота (нехтування особистої гігієни, відсутність професіональних профілактичних заходів).

На сьогоднішній день захворювання ясен виникають достатньо в ранньому віці, а після 40 років практично виявляються в тій або іншій ступенях у всіх людей. Ось чому роль профілактики та власної гігієни такі важливі для попередження захворювань ясен.

Завдання лікарів клініки „МЕДГАРАНТ” — своєчасно виявити та усунути причини, які можуть привести до захворювання ясен, а при виникненні захворювання — використуючи весь арсенал знань, досягнути успіху в лікуванні. При цьому лікарі-терапевти використовують комплексний підхід з участю лікарів-хірургів, лікарів-ортопедів та лікарів-стоматологів інших спеціальностей; є можливість бактеріологічних обстежень.

Нашими спеціалістами проводяться: клінічне обстеження, професійна гігієна, усунення нависаючих країв пломб, вибіркове шліфування перенавантажених зубів, ліквідація очагів хронічної інфекції, відновлення анатомічної цілістності зубів та зубного ряду. Проводиться шинування зубів з використанням РИБОНД-системи (скловолоконна смужка та фотополімерний композит).

VEKTOR-терапія В клініці для лікування захворювань тканин пародонту застосовується новітній апарат VEKTOR-терапії. Певним чином , це — унікальний метод. При його використанні можна досягнути стабільних результатів та уникнути хірургічного втручання навіть при великій ступені рухомості зубів та глибоких патологічних зубодесневих кишень.

VEKTOR–терапія — відносно безболісна процедура, яка дозволяє направлено обробити всю поверхню оголеного кореня зуба і патологічної зубодесневої кишені за допомогою ультразвуку та полірувальної субстанції.

При цьому усувається біологічна плівка та досягається абсолютно гладка поверхня кореня, що являється основною умовою успіху при лікуванні захворювань тканин пародонту.

Хірургами-стоматологами при необхідності проводиться відкритий кюретаж, усунення кісткових кишень з використанням штучної кісткової тканини з послідовною пластикою ясен.

Відбілювання зубів

Обладнання Для досягнення максимально косметичного результату використовуються методи професійного відбілювання зубів. В клініці проводиться зовнішне тотальне відбілювання так і внутрішньоканальне відбілювання окремих зубів, які змінили свій колір в результаті лікування ускладненого карієсу.