Лікування періодонтиту

ПеріодонтитПеріодонтит — це запалення періодонту (тканин, які оточують корінь зуба).

Лікування гострого періодонтиту заключається в механічній та медикаментозній обробці каналу, створення шляхів для відтоку продуктів запалення і відрізняється від лікування пульпіту додатковим відвідуванням та пломбуванням каналу після усунення запалення в періодонті.

При хронічному периодонтиті, як правило, виникають гранулеми та кісти (дефект кісток щелепи).

Лікування хронічного періодонтиту передбачає проходження кореневого каналу (при необхідності — розпломбування) та обробку тканин періодонту медикаментозними засобами. 

В недалекому минулому такі зуби часто видалялись або використовувалось оперативне втручання. На сьогодні завдяки сучасному інструментарію та апаратурі їх з успіхом вдається лікувати.

Для розпломбування та проходження важкодоступних каналів в клініці використовують спеціальний інструментарій та медикаменти. Все це проводиться під контролем радіовізіографа. Також для впливу на запалення важкодоступних каналів використовують метод депофорезу іонів міді та кальцію.

Успіхом лікування хронічного періодонтиту являється абсолютна стерильність кореневого каналу та якісне його пломбування.

В клініці „Медгарант” успішно вирішують проблему лікування хронічного періодонтиту.