Послуги

РентгендіагностикаСучасна стоматологія давно не обходиться без рентгенологічних досліджень.

Якісне лікування та діагностика потребують присутності у стоматологічних віділеннях сучасних рентгенологічних установок.

Основна мета стоматологічної рентгенології — отримання діагностики прийнятного зображення при мінімальному рівні опромінення пацієнта.

Рентген-кабінет нашої клініки представлений таким рентгенологічним обладнанням:
  • Радіовізіограф „TROFI” (Франція) з високими діагностичними та функціональними можливостями. Працюючи зі знімками, лікар отримує повне уявлення про стан кожного зуба, який цікавить, його кореня, має можливість виявити приховані вогнища карієсу, і, що найголовніше, контролювати якість своєї роботи при проходженні каналів зуба.
  • Ортопантомограф з цефалостатом „VERAVIEWEPOKS” японської компанії „MORITA” дає можливість отримувати якісні панорамні знімки, що забезпечує отримання томограм (поперечних зрізів) будь-якого відділу верхньої та нижньої щелепи і має високу діагностичну цінність при проведенні дентальної імплантації, адже дає змогу оцінити стан та об’єм кісткової тканини, анатомічні особливості розташування верхньощелепної пазухи й нижньощнелепного каналу, визначити місце встановлення та кількість передбачуваних імплантантів.
РентгенНасьогодні не існує більш інформативної та більш безпечної з точки зору променевого навантаження методики дослідження.

Терапія

Профілактичні заходиПринцип роботи лікарів клініки „Медгарант” — профілактична спрямованість, а при лікуванні захворювань, що виникли — комплексний підхід із застосуванням сучасних досягнень в стоматології, професійних знань та майстерності.

Профілактика захворювань тканин пародонту та твердих тканин зубів здійснюється шляхом проведення професійної гігієни (зняття зубних відкладень) з використанням сучасної апаратури та визначенням кількості відвідувань, необхідних протягом року, навчання пацієнта індивідуальній гігієні, роз’яснення проблемних моментів, підбір засобів гігієни та їхнє правильне застосування.

Для профілактики карієсу в клініці використовують великий арсенал фторвмісних препаратів (емаль герметизуючий ліквід при глибокому фторуванні, фторвмісні лаки, гелі, масла та інші).

Герметизація фісур зубів (природні заглиблення), як метод профілактики карієсу в період змінного прикусу у підлітків, так і у дорослих пацієнтів з використанням фотополімерних матеріалів, склоіономірних цементів, що містять фтор.

Необхідно звернути увагу на те, що професійна гігієна стає невід’ємною процедурою сучасної людини, що в західноєвропейському суспільстві є нормою.