- Подробности
- Категория: Імплантація та хірургія
- Опубликовано 09.09.2014 07:09
- Автор: Super User
- Просмотров: 2363
Це найпоширеніша маніпуляція хірурга-стоматолога. Запевняємо наших пацієнтів, що ми прагнемо вилікувати та зберегти кожен їхній зуб. Прикро усвідомлювати пацієнту, що зуб підлягає видаленню, але якщо лікар наполягає на видаленні зуба, то інших варіантів збереження не існує. Хворий зуб є хронічним вогнищем запалення, це шкідливо для всього організму. Видалення краще проводити не чекаючи доки він заболить, та порушить ваші життеві плани зненацька.
Просте видалення — видалення, під час якого використовуються лише щипці та еліватори, як правило ускладнень після такого видалення не спостерігається, або дуже рідко.
Складне видалення — видалення, яке потребує більше часу та професіоналізму хірурга. Після такого видалення можливий додатковий прийом ліків (антибіотики, протинабрякові препарати, знеболюючі та інші).
Атипове видалення — це видалення ретенованих, напівретенованих, або надкомплектних зубів — в більшості випадків це зуби мудрості, ікла та премоляри. Таке видалення — складна задача, але наші лікарі успішно її вирішують, проводячи передопераційну підготовку та ретельний післяопераційний догляд.