ІмплантаціяНе дивлячись на прагнення лікарів, людина з часом втрачає свої власні зуби, отже постає проблема раціонального протезування. На теперішній час можливо відтворити суцільність зубного ряду, не пошкоджуючи сусідні зуби, або уникнути знімних протезів при значній втраті зубів, методом постановки на місці втраченного зуба імпланта.

Імплант — це штучний корінь, яким може являтися опорою для одиночної коронки, або для мостовидного протезу.

Методика давно та добре відпрацьована. В нашій клініці проводять постановку титанових імплантів французької фірми “Sudimplant”, ізраїльських “Alfa-Bio”, “MIS”.ІмплантаціяПостановка можлива лише в щільну кістку (на нижній щелепі після видалення не меньше 3 місяців, на верхній не меньше 6 місяців), або безпосередньо після видалення, якщо є умови.

Постановка одного імпланта при стандартному варіанті складає 20-30 хвилин.

Після цього імплант залишається в щелепі (на нижні на 3 місяці, на верхній на 4-5місяців), для подальшої остеоінтеграції (приживлення), лише потім проводять протезування. Весь цей час його не видно в порожнині рота.

Існують методики при яких протезування тимчасовими коронками можливе безпосередньо після встановлення імпланта, але для цього існують певні показання та протипоказання. Як правило при сприятливих місцевих факторах (товщина кістки, адекватне навантаження на імплант, можливість постановки імпланта достатньої довжини) та загальному здоров’ї пацієнта (відсутність захворювать, які можуть спричинити загальний остеопороз — втрату кістки) імплантація успішна. 

Багато людей під час носіння повних знімних протезів стикаються з рядом проблем:

  • поганою фіксацією
  • впливом на дикцію
  • неможливістю адаптування до них.

Імплантація В таких випадках можливо виготовлення незнімної конструкції з опорою на імпланти, хоча можливо знадобиться попередня підготовка щелеп, з метою збільшення кісткового об’єму щелеп.