Додаткові засоби гігієни ротової порожнини

Догляд за зубами не зводиться до понять зубна паста і зубна щітка. Існують ще флоси та суперфлоси (зубні нитки), які дають змогу дуже ретельно вичистити проміжки між зубами. Їх потрібно використовувати щодня. Для тих, хто страждає від захворювання ясен, має зубні протези чи носить брекети, існують спеціальні щіточки для міжзубних проміжків, схожі на йоршики для миття посуду. Вони дають змогу дуже ретельно вичистити усі шпаринки та важкодоступні місця.

Існує також величезна кількість зубних споліскувачів та гелів для зубів — їх застосовують для зміцнення емалі щоденно, здебільшого після чищення зубів. Дуже корисними є електричні зубні щітки. Адже більшість людей чистять зуби залежно від темпераменту. Хтось дуже тисне, хтось навпаки — ледь торкається зубів щіткою. Рухи при чищенні також є суто довільними. Тому електрична зубна щітка руйнує стереотипи і дає найліпший результат.

Завдячуючи рекламі, всі жителі нашої країни вже знають, що зуби необхідно чистити двічі на день. Варто додати, що робити це потрібно щонайменше три хвилини. Багато бактерій накопичується на язиці. Тому його також треба чистити — спеціальними щіточками. Деякі зубні щітки мають на зворотній стороні нерівну поверхню для чищення язика. Для тих, хто дуже піклується про свої зуби, в магазинах побутової техніки можна купити прилади, які дають змогу за допомогою струменя води очистити міжзубні проміжки та зробити масаж ясен. Подібний догляд за зубами дає відчутні результати. 


Джерело:Медична газета України «Ваше здоров’я»